Jaanuar TIENSi tootepakkumised

TIENSi tellimuste kättetoimetamine 2018. aastal

 

Kõik tellimused alates väärtusest 100 PV toimetatakse teile koju TASUTA!*

Tellimused väärtusega kuni 100 PV toimetatakse teile koju saatekuluga 4.99 eurot.

* Pakkumine kehtib korduvtellimustele ning liitumispaketi tellimustele TIENSi e-poest (http://tiens-eshop.com/auth/index/) või otse läbi TIENS Leedu kontori.

 

Pakkumine UUTELE müügiesindajatele

 • Uued müügiesindajad, kes ostavad tooteid 100 BV väärtuses (ainult liitumispaketiga), saavad tasuta registreeruda, tasuta tootekataloogi ning saavad tellida APROTIE ORGANICS sarja kahe toote komplekti (seerum-tooniku ja puhastusõli) 0,6 euro eest.

 • Uued müügiesindajad, kes ostavad tooteid 200 BV väärtuses (ainult liitumispaketiga), saavad tasuta registreeruda, tasuta tootekataloogi ning saavad tellida APROTIE ORGANICS kolme toote komplekti (seerum-toonik, niisutav piim ja puhastusõli) ning ühe TIME SHADOW maski (niistava või taastava) 1,2 euro eest.

Soodushinnaga tellitavate toodete arvule ei ole piiranguid. Näiteks 400 BV väärtuses tellimuse teinud uus müügiesindaja saab valida 2 komplekti APROTIE ORGANICS sarja tooteid ning 2 TIME SHADOW maski.

 

Pakkumine uute müügiesindajate SPONSORITELE

 
Sponsorid saavad tellida ühe järgnevatest TIENS toodetest soodushinnaga, kui nende uus müügiesindaja ühineb TIENSiga vastava liitumispaketiga.
 
 • 200 BV liitumispakett – TIENSi MULTIFUNKTSIONAALNE PEAHOOLDUSAPARAAT 0,3 euro eest.
 • 400 BV liitumispakett – TIENS TERVISEPADI 0,3 euro eest.
 • 800 BV liitumispakett – TIENS VERERINGUT STIMEERIV MASSAAŽIAPARAAT 0,3 euro eest.

OLULINE TEAVE: Soodushinnaga toodete tellimiseks peavad sponsorid esitama tellimuse oma taseme jaoks boonuste plaanis määratud PPV väärtuses.

Sooduspakkumine ei ole kumulatiivne – iga uue müügiesindaja kohta saab tellida ühe soodushinnaga toote.

 

Pakkumine OLEMASOLEVATELE müügiesindajatele

1. Osta üks TIENSi toode ning vali sama või muu (soodsam) toode 0,3 euro eest

 

Pakkumine kehtib järgnevatele toodetele:

 • TIENS TERVISEPADI
 • TIENS VERERINGET STIMULEERIV MASSAAŽIAPARAAT
 • APROTIE ORGANICS tooted: õli, piim ja toonik
 • TIME SHADOW niisutav ja taastav mask

Pakkumine kehtib vähemalt 50 PV väärtuses liitumispaketi tellimisel või korduvtellimuse esitamisel (soodushinnaga tooted ei lähe selle summa sees arvesse).

Iga müügiesindaja saab tellida täishinnaga kuni 2 sama toodet. Näiteks saate tellida kaks VERERINGET STIMULEERIVAT MASSAAŽIAPARAATI täishinnaga ning kaks VERERNGET STIMULEERIVAT MASSAAŽIAPARAATI 0,3-eurose hinnaga. Või saate näiteks osta täishinnaga kaks VERERINGET STIMULEERIVAT MASSAAŽIAPARAATI NING 0,3-eurose hinnaga 1 VERERINGET STIMULEERIVA MASSAAŽIAPARAADI ning ühe TERVISEPADJA.

 
 
2. Pakkumine olemasolevatele müügiesindajatele, kes tellivad jaanuaris liitumispaketi
 
 • Müügiesindaja, kes ostab jaanuaris liikmesuse taseme tõstmiseks 100 BV liitumispaketi, saab tellida APROTIE ORGANICS kahe toote komplekti (seerum-tooniku ja puhastusõli) 0,6 euro eest.

 • Müügiesindaja, kes ostab jaanuaris liikmesuse taseme tõstmiseks 200 BV liitumispaketi, saab tellida APROTIE ORGANICS kolme toote komplekti (seerum-tooniku, niisutava piima ja puhastusõli) ning ühe TIME SHADOW näomaski (niisutava või taastava) 1,2 euro eest.​

Sooduspakkumine kehtib piiramatus koguses.

 

3. Detsembri ja jaanuari sooduspakkumine müügiesindajatele (27. november 2017– 26. jaanuar 2018

 

 • Müügiesindaja saab veebruaris tellida TIENS MULTIFUNKTSIONAALSE PEAHOOLDUSAPARAADI 0,3 euroga iga detsembri- ja jaanuarikuus tehtud 100 PV suuruse lisaostu eest, mis ületas boonuste plaanis tema kvalifikatsioonitasemele seatud isikliku tellimuse nõudeid.

 • Müügiesindaja saab veebruaris tellida TIENS PUU- JA KÖÖGIVILJADE PUHASTAJA (osooniseadme) 0,3 euroga iga detsembri- ja jaanuarikuus tehtud 200 PV suuruse lisaostu eest, mis ületas boonuste plaanis tema kvalifikatsioonitasemele seatud isikliku tellimuse nõudeid.

Soodushinnaga toote tellimiseks peab müügiesindaja tegema veebruaris tellimuse boonuste plaanis tema kvalifikatsioonitasemele seatud PPV väärtuses.

Iga müügiesindaja saab kumbagi toodet tellida ühe.

 

OLULINE TEAVE

 

 1. Uus müügiesindaja: müügiesindaja, kes liitus TIENSiga pärast 26. detsembrit 2017;
 2. Olemasolev müügiesindaja: müügiesindaja, kes liitus TIENSiga enne 26. detsembrit 2017;
 3. BV-d ja PPV-d arvestatakse nii liitumispakettide müügi kui ka korduvmüügi eest.
 4. PPV nõue:
  4*, 5* ja 6*: 50 PV, 7*: 100 PV, 8* ning kõrgem tase: 200 PV.
 5. Kõik pakkumised kehtivad, kuni soodushinnaga tooteid jätkub. Tellimused täidetakse nende laekumise järjekorras.
 6. TIENS jätab endale õiguse pakkumiste tingimusi muuta ning pakkumised peatada.