Teedrajav teadustöö

Uurimisinstituudis töötab tipptasemel ja kogenud tehnikute meeskond.

TIENSi loodusteaduste ja tehnoloogiauuringute keskus rajati, et vastavalt visioonile „Suurepärane tervis kõigile“ aidata parandada inimkonna tervist. Uuringukeskus planeeriti üksikasjalikult, varustati tipptasemel tehnoloogiaga ja palgati parimad spetsialistid. Et olla pidevalt kursis tervisesektori innovatsioonidega, kogutakse uurimiskeskuses informatsiooni meditsiinitööstusest, ülikoolidest ja uuringukeskustest üle maailma.

Uuringukeskuses töötavad tipptasemel tehnikud ja teadlased ning see on varustatud parimate laboriseadmetega. Keskuse teadustöö meeskond on senimaani edukalt töötanud selliste riigisiseste projektidega nagu vananemisvastased tooted ja taimepõhised puhastusvahendid.

Uurimiskeskus hõlmab 6000 m2 ning vastab farmaatsia-ja tervishoiu laboratooriumi projekteerimise ning ehitamise kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele. See on ideaalne keskkond uurimistööde ja teaduslike projektide läbiviimiseks. Laboriseadmetesse ja -vahenditesse investeeritud 80 miljonit jüaani (9 miljonit eurot) on sellest teinud kaasaegse toote- ja tehnoloogia arendusasutuse.

Instituudi rajamisest alates on Tiens Grupp ära kasutanud kohapeal olevaid kõrgtehnoloogilisi vahendeid ning silmapaistvaid teadus-ja arendustegevuse meeskondi, et tagada oma toodete uuenduslikkus ja areng. Uuringukeskus tagab, et Tiens Grupp jätkab oma teedrajavat teadus- ja arendustööd looduslikku päritolu tervislike toodete väljatöötamises.