Kõrged kvaliteedistandardid

Osana oma maailmatervise edendamise eesmärkidest, kasutades tehnilisi uuendusi ja tehes pidevalt täiustusi klientide vajaduste täitmiseks, seadis Tiens Grupp sisse rahvusvahelistele määrustele vastava kvaliteedijuhtimise süsteemi.

Tiens Grupi rahvusvaheline kvaliteedijuhtimise ja toiduohutuse tagamise süsteem vastab kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele. Kontrollitud kvaliteet tootmises, tarneahelas ja klienditeeninduses.

Kuna austame ja toetame erinevaid kultuurilisi tõekspidamisi, vastavad Tiens Grupi tooted ka islami halali ja judaismi koššeri sertifitseerimisnõuetele.

Tiens Grupp turustab oma tooteid enam kui 110 riigis ja rahuldab erinevatest rahvustest ja kultuuriruumidest pärit klientide vajadusi, pakkudes neile kvaliteetseid ning ohutuid tervisetooteid.

Enamikus riikidest on TIENS tuntud oma kõrgekvaliteediliste ja looduslike tervisetoodete, aga ka oma eeskujulike äristandardite poolest. TIENS usub, et ettevõte peab kinni pidama ausa äri põhimõttest ning pakkuma tarbijatele ohutuid, kvaliteetseid tooteid. Tiens Grupi ärikultuur põhineb aususel ning austusel kõigi vastu, kes töötavad eesmärgi „Suurepärane tervis kõigile“ suunas.