TIENSi brändi ülesehitus

Tiens Grupi logo

Kolme lehega muster esindab lahtirullunud maailmakaarti, tähistades ettevõtte rahvusvahelise arengu strateegiat.Lehed esindavad loodust ja tervist, kollane sümboliseerib päikesepaistet ja õnne, roheline aga Maad. Lehtedel olev muster esindab Tiens Grupi inimesekeskset filosoofiat.

Tai Ji Sun, Rahvusvaheline terviseedenduskeskus
Tai Ji esindab universumit kui kõikide asjade allikat ja mittemillestki millegi loomist ning on Hiina tervisekultuuri aluseks. Logo loomiseks ammutati inspiratsiooni ühest universumi diagrammist, see esindab Yin’i ja Yang´i, vee ja õhu vahelist tasakaalu ning on maailmatervise edendamise sümbol.

Äriüksus All-Legend koondab hotellinduse, majutusteenuste haldamise, turisminduse, kinnisvara haldamise, kultuuri ja meedia.
Brändi All-Legend saab jaotada järgnevalt: All-Legend rahvusvaheline hotell ja messikeskus, All-Legend Huatang VIP-hoone, All-Legend Royal Spring hotell (7-tärni), All-Legend rahvusvaheline hotell (4-tärni), All-Legend ärihotell (4-tärni), All-Legend konverentsihotell, All-Legend Holiday kuurorthotell, All-Legend ekspresshotell, All-Legend kinnisvarahaldus, All-Legend rahvusvaheline reisibüroo ning Aofeng Meedia.

TIENSi loodusteaduste ja tehnoloogiauuringute instituut
Tiens Grupi uurimis- ja arenduskeskus, mis toetab lisaks otsemüügidivisjonile ka teisi Tiensi tegevusi.

TIENSi rahvusvaheline ärikolledž
Pakub koolitusi nii Tiens Grupi juhtimis- ja turundusmeeskondadele kui ka kolmandatele osapooltele.

TIENSi rahvusvahelised ärikoolid

TIENS tervisetoidud, heaoluvahendid
Logo sümboliseerib tervist, mis saavutatakse idamaise tervendamistraditsiooni ning kaasaegse biotehnoloogia kombineerimise abil.

Ühendades Hiina viietuhande-aastase tervisekultuuri kaasaegse uuendusliku biotehnoloogiaga, saab Tiens Grupp pakkuda tervist edendavaid tooteid kõikidele inimestele, kes soovivad oma elukvaliteeti parandada.

TIENS kosmeetika- ja nahahooldustooted
Sarjanimetus Time Shadow („Aja vari”) tähistab aja trotsimist ning nooruse ilu elus hoidmist.

TIENS majapidamistooted, DiCHO
Need on väga efektiivsed, kauakestvad ja aitavad luua mugava, puhta elukeskkonna. DiCHO eesmärk on rutiinsete majapidamistööde lihtsustamine.