TIENSi ajalugu: idamaist päritolu rahvusvaheline bränd

Tiens Gruppi on alati kirjeldanud filosoofia „teenida ühiskonda, taastades inimkonna tervist” ja oma sotsiaalse vastutuse kandmine. Praeguseks on Tiens Grupp annetanud rohkem kui 1,5 miljardit jüaani heategevusele ja rahvatervise projektidele.

1995. aastal asutas Li Jinyuani nimeline härrasmees Tiens Grupi Tianjinis, Hiinas. 1997. aastal sisenes ettevõte rahvusvahelisele turule ning on praeguseks muutnud ülemaailmseks ettevõtteks, millel on huvid erinevates valdkondades nagu biotehnoloogia, tervisehoid, turismindus, haridus, finantsinvesteerimine ja kinnisvara.

Rohkem kui 190 riigis tegutsev Tiens Grupp on rajanud harukontorid 110 riigis ja sõlminud strateegilised partnerluslepped tippettevõtetega. Tiens Grupil on lai, uuenduslik ja mitmekülgne tooteportfell, kuhu kuuluvad tervisetoidud, heaoluvahendeid, ilu- ja nahahooldustooteid ning majapidamistooted.

Ajendatuna visioonist "Suurepärane tervis kõigile", millel on Tiens Grupi arengus võtmeroll, on ettevõtte plaan laiendada rahvusvahelist tööstusparki ning ülikooli kuni 4,22 km alale, investeerides selleks üle 17 miljardi jüaani (2 miljardi euro).

Ettevõte on rajatud strateegilisse asupaika Pekingi ja Tianjini vahele ning selle rajatised mahutavad tootearenduse, kvaliteedikontrolli, tootetestide, tootmise ja meditsiiniuuringute osakondi, aga ka hotelle, konverentsikeskust jne.

Täna on Tiens Grupp enesekindel, energiline organisatsioon, mis püüdleb strateegia „Suurepärane tervis kõigile“ suunas ja töötab koha nimel ettevõtete edetabelis Global Fortune 500. Tiens Grupp püüab oma nägemust saavutada, laiendades oma ärivõrgustikku, parendades klienditeenindust ja täiustades ärioperatsioone.