tagasi tootekirjelduse juurde

TIENS Kardi

 

Toidulisand, mis on puhtaks ja loomulikuks oomega-3 rasvhapete allikaks ja ei jäta suhu halba järelmaitset. TIENS Kardi toidulisandi tootmiseks kasutatakse maailma puhtaimatest Antarktika vetest püütud krille. Antarktika krill on maailma puhtaimaks oomega-3 rasvhapete allikaks.

 

TIENS Kardi kasulikud omadused

·                  Hoiab südant ning veresoonkonda heas seisukorras

·                  Aitab hoida head LDL-kolesterooli taset

·                  Toetab liigeste tervist ja mugavustunnet liigeste piirkonnas

·                  Toidab rakumembraane, toetab aju tööd ja mälu

·                  Toetab närvisüsteemi korrapärast funktsioneerimist

·                  Sisaldab antioksüdante

 

Mis on krill?

Krillid on väikesed krevetisarnased poolläbipistvad koorikloomad, mida leidub rohkesti planeedi teatud ookeanides, eelkõige Antarktika piirkonnas. Krilli on toiduks püütud alates 1800. aastatest ja tõenäoliselt varemgi Jaapanis, kus krill oli delikatessina hinnas. Praegu kasutatakse krilli uue ja tõhusa merelist päritolu oomega-3 rasvhapete allikana, millel on tervisele mitmekülgne kasulik mõju.

 

Miks krilliõli?

·                  Imendub kiremini ja lihtsamalt kui kalaõli

·                  Ei tekita kalamaitselist järelmaitset ning refluksi

·                  100% looduslik ja saastevaba

·                  Maailma puhtaim merelist päritolu oomega-3 rasvhapete allikas

·                  Püütud ökoloogilisel ja jätkusuutlikul viisil

lugeda rohkem

PÕHILISED TOIMEAINED

Krilliõli

Krilliõli on eriline, sest selles sisalduvad oomega-3 rasvhapped fosfolipiidide kujul. Fosfolipiidid moodustavad meie kehas rakumembraanide struktuurse aluse. Krilliõli on keha poolt kergesti äratuntav, omastatav ja kasutatav. Seepärast võib väiksem krilliõli doos anda paremaid tulemusi kui traditsiooniline kaladelt saadud oomega-3 õli. Krilliõlist saadud oomega-3 rasvhapped on rikkalikuks astaksantiini allikaks. Astaksantiinis, krillides leiduvas punases pigmendis, on palju antioksüdante. Astaksantiin on väga tugev antioksüdant, mis aitab kehal vabade radikaalide vastu võidelda. Vabad radikaalid põhjustavad mitmeid haigusi ja kiirendavad vananemisprotsessi. Astaksantiin on seega ka vananemisvastane toimeaine. DHA ja EPA on kaks põhilist inimkeha tervise jaoks olulist oomega-3 rasvhapet. Need hoiavad südame tervist, toetavad immuunsüsteemi ning aitavad nägemist korras hoida.

Rebashein

Rebashein sisaldab rikkalikult stanoole ja skvaleeni. Skvaleenil on kõrget kolesteroolitaset ja triglütseriidide kontsentratsiooni alandav toime. Rebasheina seeme sisaldab väärtuslikke B-grupi vitamiine, olulisi mineraale nagu kaltsium, raud, kaalium, tsink, vask ja mangaan ning aminohapeterikast valku.

Astelpaju

Astelpaju on looduslik vitamiinipomm (15 korda sama palju C-vitamiini kui apelsinides) ning karotenoidide ja flavonoidide allikas. Astelpajus on tugevaid antioksüdante, mis aitavad vananemisprotsessi pidurdada ning naha välimust parandada. On väidetud, et astelpaju säilitab kolesterooli homöostaasi ning reguleerib vererõhku, kuna sisaldab rikkalikult küllastumata oomega-7 palmitoleiinhapet. Sellega aitab astelpalju arterites kahjuliku LDL-kolesterooli taset vähendada ning kasuliku HDL-kolesterooli taset tõsta.

Ökoloogiline krillipüük

Krilliõli tootmiseks kasutatakse patenditud tehnoloogiat, mille käigus krilli püütakse ökoloogilisel viisil keskkonna tasakaalu häirimata. Krilliõli kvaliteedi tagamiseks järgneb vastutustundlikule püügile krilli kiire ja hoolikas töötlemine. TIENS Kardi jaoks krilliõli tarnijale on antud Merehoolde nõukogu tunnistus loodussäästlikkuse ja teaduse toetamise eest.

Täielikult jälgitav

Iga TIENS Kardi karbilt saad vaadata, millisest Antarktika piirkonnast selle jaoks krilli püüti. Mine lehele TIENS Kardi FULL TRACEABILITY ning sisesta sinna TIENS Kardi pakil olev GPS-kood – siis näed kaardil täpset krillipüügi paika.

 

Lisateave toodete kohta

PV / BV
31.5
Hind registreerimata klientidele
50.29 EUR
Hind TIENSi müügiesindajatele
40.23 EUR